Wodowanie w Gołuniu.

Zapraszam wszystkich chętnych na wodowanie jachtów w Gołuniu do przystani żeglarskiej Portowiec w najbliższą sobotę 22 maja. Prace przy jachtach zaczniemy o godzinie 8.00 i potrwają do obiadu. Jest możliwość zostać po ciężkiej pracy na noc do niedzieli. Osoby chętne do pomocy proszę o kontakt z opiekunami jachtów: Andrzejem Małkowskim, Jarkiem Lizurej, Zbyszkiem Szymańskim i Jackiem Żylewiczem, oraz ze mną Adamem Dering.

W zakładce (wpis z 28 kwietnia) znajduje się aktualny harmonogram czarterów na rok 2021 który będzie na bieżąco aktualizowany na stronie TKKFu. Zachęcam do czarterowania jachtów Ocean725 i pełnomorskiej jednostki Odyssei, jest jeszcze dużo wolnych terminów.

Z praktycznych informacji, jachty po zakończeniu rejsu zostawiamy na tym samym miejscu przy keji, klarujemy pokład, uzupełnimy paliwo, a ewentualne usterki zgłaszamy do opiekunów. Jeżeli nie mamy możliwości osobiście przekazać jachtu kolejnej osobie czarterującej, proszę zrobić zdjęcia w środku i na zewnątrz jachtu i przesłać na mail: TKKFczarter@gmail.com.

Są jeszcze wolne miejsca na rejs szkoleniowo-stażowy w terminie 21.06 – 25.06 na Odyssei pod opieką skippera ze szkoły żeglarskiej Wind-Hunter.

po Komandor Sekcji Żeglarskiej

Adam Dering